Fellne 16raudi/golf

Shitet nga: mentor 22 Mar 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
audi a/3a/4
golf
pasat
turan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim