Fellne 17 coll 4 copa me gjith goma

Shitet nga: fellne 01 Pri 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellent 17 coll 4 copa me gjith goma, shum te bukura dhe te rujtne , per me shum kontakto 049174101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim