Fellne 17 coll

Shitet nga: fellne 05 Shk 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 coll.Jan shum pak te perdorura,te prodhuara ne vitin 2011, kan goma vere te reja 225/50/17.
Bejn per Audi a6 a8 , Golf 5,6,7 Passat 4,5,6 etj....
Viber +38649265285
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim