Fellne 17 coll

Shitet nga: Doni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne BORBET per mercedes , golf 5.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim