Fellne 17 me goma te mirA

Shitet nga: Duli 14 Nën 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 per mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim