Fellne 17 per bmw

Shitet nga: bastri 23 Mar 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellne per bmw. fellnej jan me guma te veres 2 guma jan treja e 2 tjerat jan pak tbajta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim