Fellne 17 per bmw

Shitet nga: bastri 20 Shk 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellne 17 per bmw fellnet jan pa guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim