Fellne 17 per gollf ose pasat

Shitet nga: meti 22 Tet 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet nr 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim