Fellne 17-she "KOSEI RANCING"

Shitet nga: pajtim 16 Mar 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 17-she te aluminit kompet me goma per sharan tauran gollf etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim