Fellne 17-she alumn

Shitet nga: Pajtimi 17 Mar 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17-she te aluminit per Sharan tauran gollf pasat Audi etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim