Fellne 17 zoll per Audi A4 A6 A8 Golf Pasat etj

Shitet nga: Beki 30 Pri 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17 Zoll kane qene te vendosura ne Audi A6 model i 2010


Jane shume te ruajtura dhe bejne per vetura te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim