Fellne 17

Shitet nga: Audi 22 Pri 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jane shum te mira pa as nje gervishje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim