Fellne 17

Shitet nga: idriz 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan per audi A3 A4 A6. Passat B5 B6 3C. Golf 5. & 6.
mundeni me kontaktu edhe ne 044773033
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim