Fellne 18" me goma M+S 225/40/18"

Shitet nga: Mithat 09 Pri 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 fellnet me goma M+S 225/40/18#
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim