Fellne 18 col Krom

Shitet nga: ffff 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan te reja pa perdor jan per Mercedes golf passat opel. 049 214 990
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim