Fellne 18

Shitet nga: valon 23 Gsh 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim