Fellne 18coll edhe 19 coll

Shitet nga: fellne 02 Shk 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18 krom coll
Fellne 19 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim