Fellne 18sh per audi

Shitet nga: musa 27 Nën 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 18 per audi a8 a6 a4 fellnet jan shume te rujtne gumat e reja te veres per me shume na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim