Fellne 19 coll univerzal

Shitet nga: Fadil. 21 Mar 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 19 coll univerzal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim