Fellne 19

Shitet nga: Nevzat 18 Sht 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 19 per A6 te ardhura nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim