Fellne 4 copa per ford 13 coll ose per audi 80

Shitet nga: adem 18 Shk 02:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   65 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet per ford 13 coll 4 copa .gjındemı perball vıva freshıt shupkovc mıtr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim