Fellne Alumini BBS 15-she

Shitet nga: fellne alumini 15-she 12 Mar 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet e aluminit 15 she me katër -4- bulona-shrafa
185-60-15 me gjith goma janë te mira dhe jane për golf 2
golf 3,pasat,seat etj.çmimi u diskutueshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim