Fellne BMW / M3 E46 - 17 inch

Shitet nga: BMW 19 Mar 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17 zoll origjinal M3 E46

Fellnet shiten pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim