Fellne BMW 320 2007

Shitet nga: mentor 17 Mar 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
me guma shum të mira dimrit m+s225/45/17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim