Fellne BMW X1 serija1/3

Shitet nga: mentor 25 Mar 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gumat shum të mira 225/50/17m+s dunlop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim