Fellne Keskin Tuning 15'' me 4 bullona

Shitet nga: Senad 28 Krr 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   290 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne Keskin Tuning 15'' me 4 bullona ( Audi , Ford ).
Jan me goma tveres Continental me profil 195/50 R15
Fellnet jan alumin me rethin e nikllit.
Jan prodhim Gjerman prej firmes Keskin Tuning.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim