Fellne Orgjinale per AUDI

Shitet nga: Bajram 07 Maj 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet Nr: 205/60/16
Shumm pak te perdorura si te reja as nje grith nuk e kann
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim