Fellne Segin 225/45/zr17 guma continental

Shitet nga: Orhan 03 Nën 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet Segin original 225/45/zr17 me guma shum tmira Continental te ardhura nga gjermanija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim