Fellne alumini 17-she

Shitet nga: Pajtim 18 Shk 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17-she me gjith goma, te firmes Kosei Racing, fellnet jan me shum vrima me bulona extra, Fellnet jan shum dekoruese per vetur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim