Fellne audi A3 A4 A6

Shitet nga: mentori 22 Shk 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
me goma të mira 205/55/16r michelin të veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim