Fellne audi A3/A4 s line

Shitet nga: mentori 25 Mar 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
të reja fellne dhe gomat 225/45/17r.
audi A4 2008>570€ pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim