Fellne bbs

Shitet nga: Berat 14 Dhj 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne bbs me 4 shtrafa 15 originall per vw fellnet Jon shum te Mira 049-843-771 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim