Fellne bmw 205/55/16

Shitet nga: bmw 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim