Fellne bmw golf 5 goma dimri shum tmira

Shitet nga: 049 201 202 21 Dhj 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR   260 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma tmira vers 16 049 201 202
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim