Fellne bmw x1

Shitet nga: mentori 22 Shk 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
me goma shum shum të mira dunlop 225/50/17 r rsc të dimrit i bojn seris 1/3 viti i fellne 2010
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim