Fellne dhe goma te mira BMW x5. 255/55/R18 M+S

Shitet nga: privat 14 Tet 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jane te pa gervishura dhe gomat jane te mira per verë dhe dimër .nuk jane te punuara jane origjinale dhe te balansuara.prodhim Dunlop bejm ndrrim me goma 255/55/19 vere / dimer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim