Fellne golf 6/5 GT

Shitet nga: mentori 25 Mar 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
me goma të dimrit 225/45/17r të mira
orginal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim