Fellne me Goma Dimri 195/65/15 4copa

Shitet nga: Besi 05 Mar 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet 15-she origjinal per Audi me 5 shrafa, bojn edhe per VW(Passat 5, Golf 5,6 etj)...
Gomat (Tigar) 195/65/15 per dimer, vetem nje sezon te perdorura (4muaj)
Data e prodhimit: Java 43, Viti 2014


Tel: 045 876 696
+386 49 876 696 (Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim