Fellne me Goma M+S

Shitet nga: Rexhep 08 Jan 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim