Fellne me goma 17 per Renault

Shitet nga: Faton 01 Nën 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me goma 17'' i kam hjekur nga Renault Laguna
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim