Fellne me goma BMW

Shitet nga: Fellne 16 Pri 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me gjithe goma te veres. Gomat jane shume te mira pothuaj te reja. Fellnet 15'' jane me goma 225.55.r15
Cmimi i negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim