Fellne me goma shum tmira per bmw 3

Shitet nga: festim 09 Shk 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne shum tmira boj ndrrim me goma 245.45.17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim