Fellne me goma te rreja

Shitet nga: fellne 30 Jan 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne (205/55/16 gomat i ka te rreja bajn audi a4 pasat 3c golf 5 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim