Fellne me goma

Shitet nga: astrit 14 Mar 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet me goma te veres .
nr205 55 r16/
gomat jon te veres fellnet jon trujtne jon te ballansuara nuk dridhin nuk gjujn ju garantoj.
fellnet bojn per vw golf 4 bora edhe per audi per me shum info 049 481 990
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim