Fellne me goma

Shitet nga: Fidani 31 Mar 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne me goma M+S profili (205-55-16) viti prodhimit 2013 po sa ardhur na gjermanija 044965007 049406597
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim