Fellne me goma

Shitet nga: xxxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet me goma . gomat jon te veres 205 55.r 15c.gomat jann shum te mira .po edhe i ndrroj me 14 ose veq fellnet pa guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim