Fellne me goma

Shitet nga: Xxxxxx 23 Dhj 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne bbs vetem per marakli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim