Fellne me tbukur 15/50/195per golf 1,2,3boj ndrim

Shitet nga: shkodran 15 Jan 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
bandash me goma sport shum tbukur te veqanta 15/50/195 te njejta gomat shum te mira por njana osht e domtune boj ndrim nese mkonvenon + viber 049102246 ndrrim me fellne 16 coll ose me iphon 5s shtoj edhe pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim