Fellne mercedes 225/55/17

Shitet nga: Fellne 19 Maj 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne jan te mira edhe gumat 90% te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim