Fellne mercedsit E evo 17r 2011

Shitet nga: mentori 25 Mar 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
me goma të vers 225/45/17r shum të mira
orginal mercedes E clase 2011
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim